نمایشگاه دوربین مداربسته چین CPSE

گزارش تصویری از غرفه هانیول و DJI در نمایشگاه CPSE 2016

پس از بازدید از غرفه محصولات WD و Seagate به غرفه Honeywell(هانیول) سری زدیم و درادامه هم به غرفه شرکت DJI رفته و تصاویر خوبی را برای شما آماده کردیم.

گزارش تصویری از غرفه WD و Seagate در نمایشگاه CPSE 2016

در این گزارش تصویری از نمایشگاه CPSE 2016 چین به بازدید از غرفه های وسترن دیجیتال (WD) و سیگیت (Seagate) پرداختیم. هارددیسکهای نظارت تصویری 10 ترابایتی جدید ...

گزارش تصویری از غرفه یونی ویو و نکست چیپ در نمایشگاه CPSE 2016

در ادامه گشت و گذار در نمایشگاه CPSE 2016 به بازدید از شرکتهای یونی ویو و نکست چیپ پرداختیم. یونی ویو بیش از شرکتهای رقیب با استقبال بازدید کنندگان روبرو شده بود..

گزارش تصویری از غرفه هایک ویژن در نمایشگاه CPSE 2016

در ادامه بازدیدها از نمایشگاه بین المللی CPSE 2016 سری به غرفه شرکت هایک ویژن زدیم. با روش فروش جدید شرکت هایک ویژن در نمایشگاه CPSE 2016 در این گزارش آشنا خواهید شد.

گزارش تصویری از غرفه داهوا در نمایشگاه CPSE 2016

با گذر از غرفه پرفروغ سونی به غرفه داهوا می رویم. غرفه ای شلوغتر از هرسال با طیف محصولاتی بسیار وسیع تر، حتی شامل تجهیزات کنترل دسترسی که از شما دعوت می کنیم با ما همراه شوید.

گزارش تصویری از غرفه سونی در نمایشگاه CPSE 2016

در نمایشگاه امسال CPSE 2016 در ابتدای بازدید با گذشتن از محصولات امنیتی به غرفه سونی سری زدیم. انصافا محصولاتی بروز و با کیفیت را مشاهده کردیم و در تصاویر ...

برگزاری نمایشگاه بین المللی CPSE 2016 (قسمت دوم)

با CCTVONLINE.IR همراه شوید تا در سفرمان به چین برای بازدید نمایشگاه بین المللی CPSE 2016 تصاویر و اخبار جدیدترین دوربینهای مداربسته و تجهیزات نظارت تصویری را با شما به اشتراک بگذاریم.

برگزاری نمایشگاه بین المللی CPSE 2016

با رسیدن به آستانه برگزاری نمایشگاه بین المللی CPSE 2016 در چین ما هم با سفری کوتاه به شنزن چین و تهیه گزارش تصویری شما را نیز از اخبار این نمایشگاه با خبر خواهیم کرد. نمایشگاهی بزرگ در شرق آسیا در چین که ...