سونی Sony

حاصل شراکت اینتل، داهوا و سونی : دوربین مداربسته صنعتی 50 مگاپیکسلی

اولین دوربین های مداربسته دید ماشینی با ساختار آرایه بزرگ قرار است با مشارکت شرکتهای اینتل، داهوا و سونی ساخته شوند. این دوربین های مداربسته با رزولوشنهای 50 مگاپیکسل در خط تولید داهوا و سری کامل دوربین های مداربسته سونی IMX با رزولوشن های ...

جوایز بهترین دوربین های مداربسته 4K UHD از نگاه Secutech 2017

در پایان نمایشگاه Secutech 2017 با همکاری شرکت تحقیقاتی UL، جوایزی تحت عنوان بهترین دوربین های مداربسته 4K Ultra HD به سازندگان محصولات برتر نظارت تصویری اهداء شد. در ادامه با سی سی تی وی آنلاین اسامی آنها را ..

هزاران راه نفوذ امنیتی در محصولات داهوا و هایک ویژن

وقتی دو برند مهم بازار دوربین مداربسته از نظر تعداد محصولات با مشکلات امنیتی حادی روبرو باشند عملا تعداد بسیاری از کاربران در جهان در معرض خطر حملات سایبری قرار می گیرند. این روزها درباره Backdoor دوربین های مدار بسته داهوا و هایک ویژن ...

آخرین روز نمایشگاه دوربین مدار بسته ISC West 2017

روز آخر نمایشگاه دوربین مدار بسته ISC West 2017 هم با شما عزیزان دوری در نمایشگاه خواهیم زد. در این گزارش تصویری به باقی غرفه ها نگاهی می اندازیم تا بفهمیم گرایش امنیتی و تجهیزات آینده بازار سیستم نظارت تصویری در چه خواهد بود. با CCTVONLINE.ir همراه شوید...

WDR در دوربین مدار بسته (قسمت چهارم : ترفند WDR غیر واقعی شرکتها ، جمع بندی)

در قسمت قبلی مقاله WDR دوربین مدار بسته به این نکته اشاره کردیم که بسیاری از تکنیکهایی که امروزه برای بهبود کنتراست نور تصویر دوربین مدار بسته ابداع شده اند در اصل شبهه WDR یا WDR غیر واقعی هستند. این تکنیکها کدامند؟!

بررسی تخصصی دوربین مدار بسته Pro 4K اویجیلون (قسمت آخر)

دوربینهای مدار بسته اکسیز، سونی و هایک ویژن در کنار دوربین مدار بسته اویجیلون در فضای آزاد و نور روز با استفاده از لنزهای تله مورد بررسی قرار گرفتند و در آخر پهنای باند و فشرده سازی آنها روی تصاویر مورد توجه بود. با سی سی تی وی آنلاین همراه شوید.

بررسی تخصصی دوربین مدار بسته Pro 4K اویجیلون

شرکت اویجیلون بخاطر سنسورهای تصویربرداری بزرگ و دوربینهای مدار بسته با رزولوشن بالا در بین کاربران شناخته شده است. در این بررسی تخصصی به دوربین مدار بسته 4k Pro شرکت اویجیلون می پردازیم.

مقایسه امنیت سایبری 10 شرکت سازنده دوربین مدار بسته (قسمت دوم )

در قسمت اول به مقایسه نقاط ضعف و کیفیت تمهیدات شرکتهای سازنده دوربین مداربسته برای مقابله با نفوذ مهاجمان اینترنتی گفته شد. در این قسمت به بخش ثبت رمز ...

معرفی 8 دوربین مداربسته جدید سونی با سنسور CMOS Exmor R

شرکت سونی تولید کننده دوربینهای مداربسته تحت شبکه از ورود 8 دوربین مداربسته از نسل ششم محصولاتش مجهز به سنسورهای CMOS Exmor R خبر داد. دوربینهای مداربسته ای با قابلیت کار در نوری به شدت 0.006 لوکس ..

کشف Backdoor جدید دوربینهای مداربسته سونی بعنوان راه جدید نفوذ هکرها

این روزها خبر نفوذ به دوربینهای مداربسته و هک سیستمهای نظارت تصویری اخباری رایج شدند. در 80 مدل دوربین مداربسته سونی مسیر هک شدن جدیدی از طریق Backdoor ها شناسایی ...

همکاری شرکت Sony و Bosch برای انقلابی در صنعت CCTV

شرکت سونی و بوش با امضای قراردادی به شراکت و همکاری در کسب و کاری نوین روی آوردند. بر اساس این قرارداد همکاری قرار است به توسعه محصولات نوآورانه و راهکارهای نوینی در زمینه دوربینهای مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری بپردازند.

دوربین مداربسته 12 مگاپیکسلی سونی SNC VB770

دوربین مداربسته 12 مگاپیکسلی سونی SNC-VB770، جدیدترین محصول شرکت سونی قادر است در نور فوق العاده کم با کیفیت 4K و 30 فریم در ثانیه تصاویر رنگی بسیار خوبی را در اختیار کاربر قرار دهد.

گزارش تصویری از غرفه سونی در نمایشگاه CPSE 2016

در نمایشگاه امسال CPSE 2016 در ابتدای بازدید با گذشتن از محصولات امنیتی به غرفه سونی سری زدیم. انصافا محصولاتی بروز و با کیفیت را مشاهده کردیم و در تصاویر ...

محصولات سونی در نمایشگاه IFSEC

سونی با آخرین محصولات و راهکارهای سیستم نظارت تصویری خود به نمایشگاه امسال IFSEC 2016 در لندن آمد. گیزینه هایی که بیشتر حول دوربین های پیشرفته با تکنولوژی ضبط تصاویر با کیفیت 4K می چرخیدند. در ادامه به این محصولات اشاره می کنیم.

دوربین مداربسته جدید سونی با عنوان SVC-VB632D مجهز به تکنولوژی نورمضاعف وارد بازار شد

بار دیگر سونی فروش محصولات گران قیمت خود را با محصول دیگری از این کلاس ،یعنی دوربین مداربسته بولت SNC-VB632D به جریان انداخت. دوربینی مجهز به تکنولوژی جدید و کاربردی در محیط های فاقد نور که بیشتر با آن آشنا می شوید.