کانن Canon

سنسور 250 مگاپیکسلی Canon برای دوربین مدار بسته

عنوان تعجب آوری است اما واقعیت دارد. در نمایشگاه CES 2017 شرکت کانن که به تازگی با اکسیز همکاری میکند، از سنسور 250 مگاپیکسلی جدیدی رونمایی کرده که قرار است در آینده در دوربینهای مداربسته مورد استفاده قرار گیرد...

بررسی تخصصی دوربین مدار بسته Pro 4K اویجیلون

شرکت اویجیلون بخاطر سنسورهای تصویربرداری بزرگ و دوربینهای مدار بسته با رزولوشن بالا در بین کاربران شناخته شده است. در این بررسی تخصصی به دوربین مدار بسته 4k Pro شرکت اویجیلون می پردازیم.

تغییرات تکنولوژی دوربینهای مدار بسته در سال 2016

در این مقاله به توضیح روند توسعه و تغییرات تکنولوژیهای سیستمهای نظارت تصویری (CCTV) و دوربینهای مدار بسته در سال 2016 می پردازیم. این تغییرات شامل رزولوشن، کدک H.265، آنالوگ HD، کیفیت تصاویر، تحلیلگر ویدئویی و قیمتها است.

توافق دو شرکت Axis و Canon بر سر بازاریابی و فروش محصولاتشان

شرکت Axis و Canon نحوه بازاریابی و فروش جهانی دوربینهای مداربسته تحت شبکه خودشان را تغییر دادند. این دو شرکت پس از انعقاد موافقتنامه ای خبر دادند که بموجب آن هر دو شرکت نوع فروش و فعالیت بازاریابی خودشان را در مناطق اصلی بازار بین المللی تغییر می دهند.

هشت دوربین مداربسته 2مگاپیکسلی جدید از شرکت Canon برای گسترس محصولات دوربین مداربسته تحت شبکه

در نمایشگاه IFSEC 2016 لندن که آخرین دستاوردهای خلاقانه در صنعت سیستم نظارت تصویری به نمایش گذاشته می شوند، دفتر اروپایی شرکت Canon از تولید محصولات جدید دوربین مداربسته تحت شبکه 2مگاپیکسلی خبر داد.