هایک ویژن پخش تلویزیونی مسابقات ارزیابی واتر پلو المپیک را بر عهده گرفت!

هایک ویژن پخش تلویزیونی مسابقات ارزیابی واتر پلو المپیک را بر عهده گرفت!

چهارشنبه 1395.03.05

پخش زنده توام با پخش صحنه های ضبط شده

هایک ویژن برای ضبط ویدئوی با کیفیت از پخش زنده مسابقات و دستیابی به داده ها و آنالیز آنها برای مقاصد آموزشی، از تجهیزات و دوربین تحت شبکه استفاده می نماید. برای کنترل و نظارت بر سیستم مدیریت و ضبط، چهار نقطه در نظر گرفته شده است که علاوه بر پخش زنده تصاویر برای جمعیت قابلیت کنترل جداگانه نیز دارند.

برای ضبط با کیفیت هایک ویژن از دوربین مدار بسته   PTZ هوشمند DS-2DF8236IV-AEL(W) با 2 مگاپیکسل جزئیات تصویر و WDR پیشرفته با 36X زوم اپتیکال بهره می برد. میزان توان WDR واقعی این دوربین 140 دسی بل است که تصاویر کیفیت بالا و شفافی را ارائه خواهد داد.

همچنین از دوربین مداربسته کیفیت بالای 1080P هوشمند از نوع دوربین مداربسته Bullet با قابلیت کار در نور فوق العاده کم یعنی مدل DS-2CD4A26FWD-IZ(H)(S) برای ضبط صحنه های آهسته با قابلیت DNR سه بعدی آن بخوبی بهره می برد و NVR و VMS نیز بعنوان مکمل دوربین مداربسته تحت شبکه عمل می کنند. که این روند امکان تولید برنامه های آموزشی و بررسی حرکات واترپلو و جمع آوری داده ها و بازخورد آن با اطلاعات مهم در مسابقات را امکان پذیر نموده است.

مبارزه لحظات در المپیک ریو

از آنجایی که بیست تیم از بهترین های بانوان جهان در این رقابت ها شرکت می کنند، سیستم نظارت تصویری تحت شبکه هایک ویژن زیر نظر میلیون ها بیننده قرار خواهد گرفت تا لحظه ای از مسابقات المپیک ریودوژانیرو را از دست ندهند.

اولین نفری باشید که به این مقاله نظر می دهد!

نام و ایمیل اختیاری است در صورتی که ایمیل را پرکنید ، در سایت عضو شده و میتوانید با نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبوری که برایتان ارسال خواهد شد وارد سایت شده و نظرات را با نام خود ثبت کنید و به بقیه نظرات امتیاز دهید.