رشد 21 درصدی بازار فروش محصولات CCTV و VSaaS تا سال 2020

رشد 21 درصدی بازار فروش محصولات CCTV و VSaaS تا سال 2020

پنجشنبه 1395.09.25

بازار بین المللی سیستمهای نظارت تصویری و سرویسهای وابسته (VSaaS) در سالهای پیش رو رشد شگفت انگیزی را تجربه خواهد کرد. براساس گزارشهای اخیر در سالهای آینده بازار سیستمهای نظارت تصویری با خیل عظیمی از درخواستهای امنیتی و نظارتی روبرو خواهد شد که این مورد باعث رشد هرچه سریعتر بازار دوربین مداربسته و سرویسهای نظارت تصویری خواهد شد.

با سی سی تی وی آنلاین به مطالعه مقاله پیش بینی بازار دوربینهای مداربسته تا سال 2020 بپردازید.

براساس گزارش موسسه BCC، بازار سیستمهای نظارت تصویری از سال 2015 با ارزشی معادل 19.5 میلیارد دلار به 50 میلیارد دلار در سال 2020 دست می یابد. این رشد عظیم با نرخ میانگین سالانه 20.7 درصد (CAGR)، عددی عجیب و خوشحال کننده برای خریداران و فروشندگان دوربین مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری خواهد بود.

در گزارشها آمده است که :

بازار جهانی سیستمهای نظارت تصویری و سرویسهای وابسته (VSaaS) با ارزشی 17 میلیارد دلاری در سال 2014 و پیش بینی رشدی با میانگین 20.7 درصد (CAGR) به عددی معادل 50 میلیارد دلار تا سال 2020 خواهد رسید. تجهیزات سخت افزاری سیستمهای نظارت تصویری در سال 2014 سهمی 12.6 میلیارد دلاری در بازار CCTV داشته است. افزایش درخواستها برای خرید دوربین مداربسته و تجهیزات نظارتی عامل اصلی این رشد بوده است.

در ادامه گزارش آمده است که سیستم نظارت تصویری در حال کسب محبوبیت بیشتر با تعداد پروژه های نصب و راه اندازی دوربین مداربسته بیشتر و استفاده از تجهیزات پیشرفته تر در حال برقراری تعامل بیشتر با بخش امنیتی و مشکلات وابسته است. سیستمهای نظارت تصویری در محیطهای مثل رستورانها، هتلها و منازل، فروشگاههای زنجیره ای، مشاغل و کسب و کارها، فرودگاهها وترمینالها، ساختمانهای دولتی، بیمارستانها، موسسات آموزشی و صنعتی کاربرد دارند.

پیش بینی بازار دوربین مداربسته

دولتها سرمایه گذاری سنگینی بر روی تجهیزات نظارت تصویری داشته اند تا با خطرات و حملات تروریستی مقابله کنند. زیرساختهای اساسی مثل موسسات دولتی یا محیط اطراف زیرساختهای عمومی و وسیع، جاده ها، فرودگاهها، سواحل وسکوهای دریایی هم توسط دوربینهای مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری محافظت می شوند. دوربینهای مداربسته می توانند در شناسایی مضنونین بسیار کمک کننده باشند. تحلیلگرهای ویدئویی هوشمند و تکنولوژی تشخیص چهره هم می توانند قابلیت نظارت بهتری بهمراه داشته باشند و مشخصات افراد و داده های بدست آمده را با پلاک خودروها یا داده های دیگر مرتبط نموده و بصورت معنادار استفاده کنند.

در خلاصه اجرایی این گزارش آمده است که تحقیقات به توضیح و تشریح سیستمهای نظارت تصویری به عنوان یک ترکیبی از اجزای مختلف می پردازد که بر اساس نوع پیچیدگی سیستمهای مورد استفاده می توانند متفاوت باشند. این اجزا شامل دوربینهای مدار بسته ، واحدهای ضبط یا کنترل و رابطهای خروجی خواهند بود. بعلاوه بیشتر سیستمها نیز به ذخیره سازها، انکدرها، رابطهای شبکه و نرم افزارهای مدیریت مجهز هستند.

اولین نفری باشید که به این مقاله نظر می دهد!

نام و ایمیل اختیاری است در صورتی که ایمیل را پرکنید ، در سایت عضو شده و میتوانید با نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبوری که برایتان ارسال خواهد شد وارد سایت شده و نظرات را با نام خود ثبت کنید و به بقیه نظرات امتیاز دهید.