سیستم های نظارت تصویری هایبریدی

  سیستم های نظارت تصویری هایبریدی

  شنبه 1394.06.07

  سیستم های نظارت تصویری هایبریدی

  با پیشرفت در زمینه سیستم دوربین مدار بسته و سیستم های هوشمند در کشور ما، هنوز عده ی زیادی هستند که حاضر نیستند، از هزینه ای که قبلاً برای خرید ونصب دوربین مداربسته آنالوگ صرف کرده اند صرفه نظر کرده و اقدام به تعویض سیستم خود کنند. و درضمن هنوز  مشکلات دسترسی به اینترنت پر سرعت  نیز وجود دارد، بنابراین نیاز به سیستم های آنالوگ در کشور ما احساس می شود.

  بنابراین تولیدکنندگان اقدام به تولید سیستم های هایبریدی  که قابلیت ضبط تصویر سه گانه را دارند، کردند. این سیستم ها دارای  فیش BNC  می باشند که هم به صورت تحت شبکه و هم آنالوگ و سیستم های AHD ,قابل استفاده هستند. 

   نوع دیگری از دستگاه ها وجود دارد که کارشان ثبت و ضبط  تصاویر و انتقال آنها و  پشتیبانی دوربین مداربسته تحت شبکه و آنالوگ می باشد. این دستگاه ها دی وی آر های هیبریدی  (Hybrid DVR) نامیده می شوند و بدون نیاز به تجهیزات اضافی  کار می کند.

  در مواردی که امکان تعویض کل سیستم های آنالوگ با سیستم های تحت شبکه نیست از دوربین مداربسته دیجیتال هیبرید می توان بصورت آنالوگ هم می توان استفاده کرد. 

  مزیت هایی که دی وی آر های هیبریدی دارد عبارتند از:

  • نصب آسان و بدون دردسر.
  • دارای گنجایش بالا برای ذخیره سازی تصاویر.
  • پشتیبانی از تکنولوژی آنالوگ و دیجیتال و HD.
  • امکان دسترسی و مدیریت سیستم از هر نقطه دنیا و دریافت تصویر و هشدارها از طریق اینترنت و تلفن های هوشمند.

  اولین نفری باشید که به این مقاله نظر می دهد!

  نام و ایمیل اختیاری است در صورتی که ایمیل را پرکنید ، در سایت عضو شده و میتوانید با نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبوری که برایتان ارسال خواهد شد وارد سایت شده و نظرات را با نام خود ثبت کنید و به بقیه نظرات امتیاز دهید.