امکان پخش تصاویر و کنترل دوربین مداربسته Honeywell بر روی Apple TV

امکان پخش تصاویر و کنترل دوربین مداربسته Honeywell بر روی Apple TV

سه شنبه 1395.04.15

نرم افزار تحت موبایل شرکت Honeywell با دسترسی کامل، برای تلویزیون های شرکت اپل نیز به بازار آمدند. شرکتهایی مثل Digitar Watchdog نیز به این راهکار تمایل نشان داده اند. این نشان از شیوع یک گرایش و ترند جدید در صنعت سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته  خواهد داشت.

موبایلتان را کناربگذارید! حالا دیگر با تلویزیون هم می توانید به دوربین های مداربسته نظارت و کنترل داشته باشید

با شیوع بیشتر تکنولوژیهای قابل حمل، شرکتهای امنیتی حفاظتی نیز به فکر ارائه راه حل بر مبنای تلفن های هوشمند و تبلت ها افتاده اند. شرکت Honeywell قدمی جلوتر گذاشه و دسترسی به دوربین مداربسته را به تلویزیون اتاق پذیرایی شما محول کرده است!

نرم افزار تحت موبایل شرکت Honeywell با نام  TC یا Total Connec ، برای تلویزیون های شرکت اپل نیز به بازار آمدند. دیگر شرکتها مانند شرکت Digitar Watchdog نیز رو به این راهکار آورده اند. این اقدامات نشان از شیوع یک گرایش و ترند جدید در صنعت سیستم نظارت تصویری و دوربین مداربسته خواهد داشت.

Donna Namorato مدیر ارشد کانال Honeywell Total Connect در پستی بر روی بلاگ سایت این شرکت بیان کرده است که :

"این راه خوبی برای  تعامل با مشتریان و ایجاد اشتیاق برای تماشای ویدئوهای زنده است؛ بطوری که با اتصال به تلویزیون های اپل می توان ارزش پلتفرمی را که ارائه می شود افزود. بوسیله نرم افزار Apple TV، کاربران می توانند دوربین های مداربسته متصل به نرم افزار کنترل از راه دور Honeywell Total Connect را براحتی با لم دادن روی کاناپه در پذیرایی خانه تماشا یا کنترل نمایند. یعنی دیگر نیازی به دسترسی گوشی تلفن همراهتان و وصل شدن به نرم افزار Honeywell Total Connect از طریق آن ندارید."

با این نرم افزار کاربران دوربین های مداربسته Honeywell می توانند بصورت زنده دوربین مداربسته را مانیتور کرده، از مکان های متعدد  به مرور تصاویر پرداخته،  حتی بصورت ریموت دوربین مداربسته PTZ را برای دیدن زوایای دیگر کنترل نمایید و به ضبط تصاویر پس از یک رویداد بپردازید. بدین ترتیب بشکل ریموت می توانند تمام سیستم نظارت تصویری امنیتی خود را با تلویزیون، نظارت و مدیریت نمایند.

مدیر ارشد این کانال از شرکت Honeywell افزود :

" بوسیله این نرم افزار کاربران می توانند در صفحه بزرگ تلویزیون دقیقا ببینند چه اتفاقی در حال رخ دادن است. این سازگاری به کاربران اجازه می دهد با برقراری اتصال با روشی آسان حساب کاربری نرم افزار Honeywell Total Connect را کنترل نموده و به مدیریت سیستم نظارت تصویری بپردازند."

 

اولین نفری باشید که به این مقاله نظر می دهد!

نام و ایمیل اختیاری است در صورتی که ایمیل را پرکنید ، در سایت عضو شده و میتوانید با نام کاربری (ایمیل) و کلمه عبوری که برایتان ارسال خواهد شد وارد سایت شده و نظرات را با نام خود ثبت کنید و به بقیه نظرات امتیاز دهید.