دزدگیر

قسمت دوم راهنمای نصب مدار اعلام سرقت و هشدار (Alarm Circuits)

برای کاهش سیم کشی و نصب مجزای مدارهای اعلام سرقت نیاز است کمی به جزئیات بپردازیم و نحوه سیم کشی مجزا یا ترکیبی سنسورهای تماسی یا مغناطیسی اعلام هشدار سرقت را بصورت تصویری شرح دهیم. در ادامه به حلقه های هشدار و مدار کوتاه ITB ..

راهنمای نصب مدار اعلام سرقت و هشدار (Alarm Circuits)

در این مقاله آموزش نصب و راه اندازی سیستم هشدار سرقت و ضد سرقت می توانید با نحوه کارکرد مدار سیستم اعلام سرقت و سنسور تشخیص سرقت و سیستم های مرکزی هشدار آشنا شوید. مدارهای ساده اعلام هشدار بسادگی با سنسور و جفت سیم ...

حسگر تشخیص حرکت چطور کار می کند؟ (قسمت دوم : آنتی ماسک، Pet immune)

الگوی تشخیصی در حسگرهای Motion Detection برای تشخیص انسان یا حیوانات چگونه است؟ برای جلوگیری از کور شدن سنسورها می توان از تکنولوژی ضد پوشش یا Antimask استفاده کرد. در ادامه بیشتر با سنسورهای تشخیص حرکت آشنا می شوید.

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت (قسمت سوم : پایان)

حالا که در مقالات آموزشی قبل با هر دو سنسور صوتی و سنسور تشخیص ضربه شکست شیشه آشنا شدیم باید ببینیم چه کارهایی برای بهبود تشخیص و کاهش خطای سنسورهای تشخیص شکست باید انجام دهیم؟ جنس محیط و تجهیزات داخل محیط ..

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت (قسمت دوم : سنسور صوتی و ضربه ای شیشه)

برای نصب سنسور صوتی تشخیص شکست شیشه باید نکات بیشتری را نسبت به سنسور تشخیص ضربه در نظر داشته باشیم. احتمال تولید صداهای محیطی مزاحم بسیار بیشتر از برخوردهای اشتباه اجسام به شیشه است بنابراین نصب حسگر صوتی بیشتر چالش برانگیز ...

راهنمای خرید سنسور شکست شیشه و سنسور صوتی ضد سرقت

برای نصب و راه اندازی سیستم های نظارت تصویری متصل به سیستم های تشخیص سرقت باید با سنسورهای شکست شیشه بیشتر آشنا شوید. این مقاله شما را در انتخاب و خرید سنسورهای تشخیص شکست شیشه کمک خواهد کرد.

10 ویژگی مهم که موقع خرید سیستمهای کنترل تردد باید مدنظر باشد

برای خرید سیستم کنترل تردد و بکارگیری سیستمهایی مثل سیستم اعلام حریق، دزدگیر، سیستم نظارت تصویری و سیستم کنترل دسترسی در کنارش باید به 10 نکته هنگام خرید توجه نمایید که سی سی تی وی آنلاین برای شما آماده کرده است.